Umów spotkanie z doradcą Dam-Pur na miejscu inwestycji! Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie, doradzimy i przedstawimy najkorzystniejszą ofertę!

Oszczędzaj na ogrzewaniu dzięki rekuperacji!

Liczne badania wskazują, że rekuperacja może przynieść nam spore oszczędności na kosztach ogrzewania. Jak się okazuje, to nie jedyna zaleta, która wiąże się z zastosowaniem rekuperatorów w budownictwie jednorodzinnym. Świeże, czyste powietrze nasycone tlenem bez otwierania okien to równie mocny atut przemawiający za montażem rekuperacji.

Świeże powietrze

Świeże Powietrze

Napływające powietrze z zewnątrz jest filtrowane przez rekuperator, a to oznacza mniej kurzu i roztoczy w każdym pomieszczeniu!

Usuwanie wilgoci

Usuwanie Wilgoci

Rekuperacja zapewnia systematyczne usuwanie nadmiaru wilgoci oraz szybsze usuwanie intensywnych, niechcianych zapachów.

Redukcja utraty ciepła

Redukcja Utraty Ciepła

Rekuperacja umożliwia odzyskiwanie ciepła z zanieczyszczonego powietrza usuwanego na zewnątrz, co pozwala oszczędzać energię!

Wybierz nowoczesne rekuperatory!

Thessla Green to Polski producent zaawansowanych rozwiązań z zakresu rekuperacji, oczyszczania powietrza, wentylacji. Thessla Green tworzy innowacyjne produkty, wykorzystujące inteligentne technologie!

Zadzwoń, już teraz!

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Wybierz sprawdzonego i doświadczonego instalatora!

Chcesz, aby rekuperacja działała prawidłowo i bez zakłóceń? Jeśli tak, to zdecyduj się na doświadczonego instalatora, który uniknie błędów na etapie projektu oraz wykonania. Zapewniamy dobór odpowiednich urządzeń, solidny montaż oraz odpowednią regulację na każdym etapie instalacji. Dam-Pur to gwarancja prawidłowo wykonanej rekuperacji! Sprawdź opinie o nas!

google.com

ponad 50 opinii

zobacz opinie →

facebook.com

ponad 20 opinii

Seria

AirPack4

Seria

AirPack Home

Seria

AirPack

Zobacz Wybrane Realizacje